Gdzie można wykonać badanie rezonansem magnetycznym w Warszawie

Badanie rezonansem magnetycznym to współcześnie jedna z najdokładniejszych metod obrazowania pozwalająca na wykrycie stanów zapalnych organizmu czy powodów bólu układu ruchowego i kręgosłupa. Można je wykonać w pracowniach LUX MED Diagnostyka, znajdujących się na terenie całego kraju, w tym w Warszawie.

Gdzie można wykonać badania rezonansem magnetycznym w Warszawie?

Pracownie LUX MED Diagnostyka posiadające sprzęt pozwalający na wykonanie dokładnej diagnostyki obrazowej z użyciem rezonansu magnetycznego znajdują się w kilku głównych dzielnicach Warszawy, co znacznie podnosi komfort umawiania się na wizytę. W zależności od terminu wykonania badania, a także miejsc w stolicy, w których najczęściej się poruszamy, pracownicy infolinii LUX MED postarają się dopasować adres pracowni, gdzie będzie najłatwiej i najszybciej dojechać pacjentowi. Oto lista warszawskich adresów placówek LUX MED wyposażonych w sprzęt do wykonywania badań rezonansem magnetycznym:

– Pracownia Rezonansu Magnetycznego, ul. 1 Sierpnia 8
– Pracownia Rezonansu Magnetycznego, ul. Niekłańska 4/24
– Pracownia Rezonansu Magnetycznego, ul Puławska 455
– Pracownia Rezonansu Magnetycznego, Tomografii Komputerowej, USG i RTG, ul. Kasprzaka 17
– Pracownia Rezonansu Magnetycznego, Tomografii Komputerowej, Mammografii, USG i RTG, ul. Cegłowska 80
– Pracownia Rezonansu Magnetycznego i Tomografii Komputerowej (LUX MED Onkologia), ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa „Nila” 40
– Pracownia Rezonansu Magnetycznego i Tomografii Komputerowej (LUX MED Onkologia), ul. Św. Wincentego 103
– Pracownia Rezonansu Magnetycznego i Tomografii Komputerowej (Szpital św. Elżbiety), ul. Goszczyńskiego 1

Pełna lista placówek z wyszczególnieniem ich specjalizacji znajduje się na stronie: https://www.luxmed-diagnostyka.pl/dla-pacjentow/nasze-placowki/warszawa.

Dlaczego warto wykonać badania w pracowniach diagnostycznych LUX MED?

Rezonans magnetyczny, tomografię komputerową, USG, RTG oraz mammografię można wykonać w szybkim terminie w wymienionych pracowniach LUX MED Diagnostyka na terenie Warszawy. Co przemawia za wykonaniem diagnostyki obrazowej w pracowniach LUX MED? Przede wszystkim krótkie terminy badań – zaledwie w kilka dni od otrzymania skierowania możliwa jest wizyta w jednej z pracowni, zarówno prywatnie, jak i w ramach NFZ. Innym atutem jest wysoka jakość wykonywanych badań, dzięki czemu nie trzeba ich powtarzać. Nowoczesny sprzęt znajdujący się m.in. w pracowni diagnostycznej na ulicy Niekłańskiej w Warszawie pozwala na wykonanie badań nawet u noworodków i niemowląt. Pacjenci LUX MED oszczędzają również swój czas dzięki internetowemu Portalowi Pacjenta, który umożliwia im odbiór wyników badań online. Niekonieczna jest więc ponowna wizyta w pracowni diagnostycznej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here