bufiaste rękawy

Bufiaste rękawy po raz kolejny przeżywają okres swojej świetności. Co jakiś czas wracają do łask w wielkim stylu i podbijają serca wielu kobiet. Nie są one natomiast najprostszym elementem garderoby. Natomiast gdy zostaną dobrane odpowiednio do figury, z pewnością będą wyglądać imponująco.

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/bufiaste-rekawy/

Czy warto podążać za trendami?

Tak naprawdę ślepo nie powinno ufać się nikomu, nawet jeśli chodzi o mowę. Tutaj pokieruje Cię tylko Twoja intuicja i przekonanie, że w danej rzeczy dobrze wyglądasz. Nie noś na siłę ubrań, które w obecnym czasie są modne. Moda to przecież wyrażenie siebie. Nie kieruj się tym co mówią inni. Jeśli Twoja drobna koleżanka dobrze wygląda w legginsach, a Ty masz dość widoczne kobiece kształty, niekoniecznie powinnaś się na nie decydować. Wniosek z tego jest taki, żeby nie ubierać czegoś wbrew sobie, jeśli nie jesteś na coś zdecydowana to po prostu odpuść sobie i kieruj się głosem serca.

Dla kogo są bufiaste rękawy?

Na pewno nie będą one odpowiednie dla kobiet, których figura przypomina kształt klepsydry.  Natomiast kobiety o figurze  odwróconego trójkąta powinny właśnie często sięgać po tego typu ubranie. Sprawi to, że proporcje zostaną przywrócone i szerokość bioder będzie podobna do szerokości ramion. Dodatkowo pojawi się wąska talia, a przecież o niej marzy większość kobiet. 

Gdzie można ubrać bufiaste rękawy?

Tak naprawdę można je ubrać na każdą okazję. Jednak ważną kwestią jest  oczywiście uwzględnienie tego, jak szerokie będą te rękawy. Jeśli jest to bluzeczka ze skromnymi bufkami, idealnie sprawdzi się do pracy, a także na różnego rodzaju spotkania biznesowe. Według zasad savoir-vivre możesz równie dobrze ubrać suknię z bufiastymi rękawami na ślub lub sylwestra.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here