Tusze do Canon Pixma TS3350

Drukarka na własność przydaje się nie tylko w małej firmie, ale też w domu. Wiele osób rezygnuje jednak z jej zakupu z obawy przed zbyt dużymi wydatkami. Nie trzeba jednak pozbawiać się tej wygody! Radzimy, gdzie kupować tusze do Canon Pixma TS3350, by nie przepłacać!

Drukarki atramentowe gwarantują świetną jakość i są zazwyczaj bardzo przystępne cenowo. Niestety, w trakcie użytkowania okazują się dość drogie w utrzymaniu. Tusze są mniej wydajne niż tonery, dlatego trzeba je częściej dokupować. Przez to w ciągu roku można wydać na drukowanie nawet kilkaset złotych! Istnieją jednak sposoby na to, by ograniczyć te wydatki bez potrzeby rezygnowania z czegokolwiek. Dowiedz się, w jaki sposób możesz o wiele taniej kupować tusze do Canon Pixma TS3350!

Ile kosztują tusze do Canon Pixma TS3350?

Drukarka Canon Pixma TS3350 jest wygodnym, wielofunkcyjnym urządzeniem umożliwiającym dodatkowo kserowanie i skanowanie dokumentów. Cieszy się dużą popularnością, ponieważ ma bardzo przystępną cenę – kosztuje ok. 250 zł. Można do niej kupować także wydajne wkłady XL, które wystarczają na dłużej i są w porównaniu z mniejszymi wersjami nieco bardziej opłacalne.

Tusze do Canon Pixma TS3350 mają różne ceny, w zależności nie tylko od typu czy koloru, ale też miejsca, w którym są sprzedawane. Podstawowy, czarny kartridż XL (15 ml – 400 stron) kosztuje przeciętnie ok. 110 zł. Pełny komplet kolorów CMYK o mniejszej pojemności (8 ml – 180 stron) sprzedawany jest natomiast w cenie ok. 150 zł. Przy małych wkładach za jedną stronę płaci się ok. 30 gr, natomiast przy dużych – ok. 20 gr. Nadal jest to jednak drożej niż w drukarniach czy punktach ksero. Na tej podstawie można stwierdzić, że ceny tuszów do Canon Pixma TS3350 wcale nie są takie korzystne. Zakładając, że średnio drukuje się trzy strony dziennie, kartridże XL trzeba kupić prawie trzy razy w roku, a standardowe aż sześć razy! Nawet korzystając tylko z czerni wyda się ok. 330-420 zł. To sporo pieniędzy – gdyby za każdym razem drukowało się na mieście, wydałoby się przynajmniej połowę mniej!

Czy ceny tuszów do Canon Pixma TS3350 są adekwatne?

Producent zapewnia, że jego wkłady są absolutnie najlepsze i najbardziej kompatybilne ze sprzętem, stąd ich wysoka cena. W ostatnich latach stawki wzrosły też ze względu na wprowadzanie bardziej ekologicznych metod produkcji. Nikt nie mówi jednak o tym, że lwia część cen tuszów do Canon Pixma TS3350 to marże oraz inne ukryte opłaty. Nie jest to nic nowego – w wielu branżach sporo płaci się za logo producenta na opakowaniu. Tymczasem wkłady do drukarki nie są aż tak skomplikowanym produktem. Co więcej, większość użytkowników nie zauważa pomiędzy nimi żadnej różnicy.

Tusze do Canon Pixma TS3350 można oczywiście kupować na promocjach czy w punktach sprzedaży z cenami hurtowymi, ale w ten sposób zaoszczędzi się raczej niewiele. Najbardziej opłacalne jest kupowanie tzw. zamienników. Kompatybilne wkłady innych producentów są wytwarzane dokładnie w taki sam sposób i dają identyczne efekty w druku. Idealnie pasują do urządzenia, więc doskonale się sprawują. Największą różnicą jest ich cena – są dwukrotnie, a nawet trzykrotnie tańsze!

Skąd zamawiać tusze do Canon Pixma TS3350?

W Sieci można znaleźć wiele miejsc, w których da się kupić oryginalne i zamienne tusze do Canon Pixma TS3350. Wśród nich działa kilka sprawdzonych polskich serwisów, jak np. www.tonerpartner.pl. Szeroka oferta zawiera wersje czarne oraz kolorowe, o różnych pojemnościach. Wkład XL kosztuje tylko ok. 75 zł, a do tego ma 3 ml więcej! Szybka, darmowa dostawa dodatkowo zmniejsza koszty. W ten sposób można maksymalnie zaoszczędzić na tuszach do Canon Pixma TS3350. Osoby prowadzące małą firmę mogą też zapisać się do korzystnego programu lojalnościowego! Takie zakupy to same korzyści!

Drukowanie na modelu atramentowym wcale nie musi być drogie. Kupuj tusze do Canon Pixma TS3350 przez Internet, a zmniejszysz wydatki na wkłady. Drukuj świadomie, by w Twoim portfelu zostało więcej pieniędzy!

[Głosów:5    Średnia:3.2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here