Róż do policzków - rodzaje

Róż do policzków to kosmetyk, który jest najbardziej charakterystycznym elementem w makijażu. Policzki muśnięte za jego pomocą nabierają zdrowego i promiennego wyglądu. Twarz ma wyregulowany kontur i jest optycznie smuklejsza. Mimo swoich licznych zalet, wiele Pań go nie stosuje na co dzień. Głównie ze względu, na to że nie wiedzą jak to robić. Jak w takim razie powinno się aplikować róż do policzków?

Zasady nakładania różu do policzków

Główną zasada jest im mniej, tym lepiej. Dlatego bardzo ważne jest, żeby ten kosmetyk aplikować z umiarem, tylko wtedy jesteśmy w stanie podkreślić naszą urodę i uzyskać naturalny efekt.

Odcień różu do policzków zawsze powinien być dopasowany do koloru naszej karnacji i ust. Jeżeli posiadamy jasną karnację i blade, jasne usta, powinnyśmy stosować różowy róż. Posiadaczki ciemnej cery, których usta bardziej nasycone, powinny korzystać z brzoskwiniowego różu do policzków.

Jak aplikować róż do policzków? Podczas nakładania różu, należy obowiązkowo uśmiechnąć się, wciągnąć policzki. Nasza kość policzkowa zostanie uwydatniona, kosmetyk należy aplikować wzdłuż niej.

Przeczytaj też: http://poznancitycenter.pl/gabka-do-makijazu-jak-ja-uzywac/

Rodzaje róży do policzków

Róż sypki i prasowany w kamieniu – jest bogaty w minerały, dzięki czemu kosmetyk ma lekką formułę. Najwygodniejsza aplikacja będzie za pomocą pędzla skośnego. Należy nabrać róż na pędzelek, strzepać nadmiar i zaaplikować na policzki. Najlepiej ciągłym ruchem w kierunku skroni.

Róż w kremie – wyróżnia się swoją konsystencją, która przypomina mus. Oprócz koloru, nadaje naszej skórze również nawilżenie. Można go aplikować palcami lub pędzlem.

Róż w żelu – jest prosty w aplikacji, dzięki swojej płynnej konsystencji. Bogaty w olejki, dzięki czemu dodatkowo odżywia naszą skórę. Należy nabrać go opuszkami palców i wklepać w policzki.

Róż w sztyfcie – również oprócz koloru, zapewnia nawilżenie. Do jego aplikacji nie są potrzebne żadne dodatkowe akcesoria. Kosmetyk nakładamy punktowo na policzki i rozcieramy.

Róż w piance – ma aksamitną konsystencję, która wygładza i nawilża jednocześnie. Taki różn może być nakładany palcami lub pędzelkiem.

Źródło: https://www.makelifeperfect.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here