REDOX HARDCORE - tabletki przyszpieszające odchudzanie

Sklep SFD ma w swojej ofercie rozmaite odżywki i suplementy, jednak prawdziwym hitem w ostatnim czasie okazały się tabletki odchudzające Redox Hardcore. Sięgnij po nie, a w połączeniu z odpowiednią dietą i aktywnością fizyczną uda Ci się wypracować sylwetkę, na której Ci zależy od lat.

Godny następca Redox Extreme

Najpierw był Redox Extreme, teraz przyszedł czas na jeszcze lepszą i skuteczniejszą wersję tych popularnych tabletek odchudzających – Redox Hardcore. Czym się różnią te suplementy? Oba znakomicie wywiązują się ze swojego zadania, wspomagając modelowanie sylwetki, jednak skład Redox Hardcore jest wzbogacony o ekstrakty z żeńszenia właściwego panax ginseng i liści ostrokrzewu paragwajskiego ilex paraguariensis, a także zawiera więcej kofeiny niż Redox Extreme. Zawartość tych składników sprawia, że Redox Hardcore jeszcze lepiej niż wcześniejsza wersja tego suplementu sprzyja dobremu nastrojowi i poprawia samopoczucie, co jest niezwykle istotne w trakcie odchudzania.

Podstawowym składnikiem suplementu Redox Hardcore, który wspomaga odchudzanie, jest opatentowana formuła Capsimax. Jej bazę stanowi kapsaicyna – substancja naturalnie występująca w papryczce rocznej, której zadaniem jest wzmocnienie termogenezy organizmu. I trzeba przyznać, że wywiązuje się z niego znakomicie, podwyższając temperaturę ciała, a tym samym przyczyniając się do większych wydatków energetycznych.

Innym ważnym z punktu widzenia odchudzania składnikiem wykorzystywanym przez Redox Hardcore jest ekstrakt z tamaryndowca malabarskiego. Dlaczego warto zwrócić na niego uwagę? Przede wszystkim ze względu na fakt, że obniża apetyt, a tym samym zapobiega niekontrolowanemu podjadaniu. Jak wiadomo, częste napady głodu, których nie da się powstrzymać, są jednym z głównych przyczyn nieskutecznego odchudzania, dlatego tak ważne jest, żeby im zapobiegać. Pomaga w tym nie tylko ekstrakt z tamaryndowca malabarskiego, ale również ekstrakt z szafranu, który można znaleźć w składzie Redox Hardcore.

Niezastąpiona pomoc w spalaniu tkanki tłuszczowej

Oferowany przez SFD Redox Hardcore to spalacz tłuszczu o kompleksowym działaniu odchudzającym, którym wyróżniają się tylko nieliczne odżywki i suplementy. Polega ono bowiem nie tylko na właściwościach termogenicznych, ale również przyspieszających metabolizm. To zasługa obecności w składzie ekstraktów z korzenia pokrzywy indyjskiej i ostrokrzewu paragwajskiego, a także kofeiny. Dzięki tym trzem substancjom organizm szybciej przetwarza energię, co przekłada się efektywniejsze spalanie kalorii.

Choć suplementy i odżywki pomagają w odchudzaniu, to pamiętaj, że same w sobie nie zdziałają cudów. Jeśli zależy Ci na możliwie szybkich efektach, połącz Redox Hardcore z odpowiednią dietą z lekko ujemnym bilansem kalorycznym oraz regularną aktywnością fizyczną. Z najnowszym suplementem oferowanym przez sklep SFD będzie to jeszcze łatwiejsze, ponieważ oprócz samych tabletek otrzymujesz również plany dietetyczne i treningowe oraz możliwość indywidualnej konsultacji z doświadczonymi dietetykami i trenerami. Czego chcieć więcej? Z Redox Hardcore odchudzanie na pewno się uda!

Artykuł powstał przy współpracy z portalem www.sfd.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here