perfumy damskie

Dobór zapachu do osobowości i charakteru nie jest zadaniem prostym. Warto jednak poszukać perfum, które będą pasował do Twojego stylu życia, akcentował to, jak się ubierasz i w jakich miejscach bywasz. W tym artykule podpowiadamy, jak to zrobić.

Damskie perfumy dla uwodzicielek

Pewna siebie kobieta, która uwielbia flirtować i być w centrum uwagi potrzebuje wyrazistych damskich perfum, który będzie przyciągał spojrzenia płci przeciwnej. Najlepiej sprawdzą się do tego wszelkiego rodzaju afrodyzjaki. Według ekspertów zaliczane są do nich zapachy mirry, nut dymnych i piżma. Dodają one odwagi, a jednocześnie działają jak magnes na mężczyzn. Dodając do tego ubrania z klasą, smukłą sylwetkę i zalotny uśmiech stworzyć wizerunek prawdziwej uwodzicielki, która świetnie czuje się w towarzystwie.

Romantyczna dusza – jakie perfumy?

Marzenia, romansidła i poszukiwanie ‘tego jedynego’ – jeśli te trzy cechy najlepiej oddają Twoją osobowość oznacza to, że jesteś typem romantyczki. Pojawiające się w Twojej głowie wizje często są bardzo nierealne, ale dla Ciebie wyglądają jak rzeczywistość. Do tego lubisz bujać w obłokach i marzysz o romantycznym życiu ze swoim ukochanym. Mężczyźni uwielbiają takie kobiety, pokaż swoim zapachem, że właśnie taka jesteś.

 

Jakie perfumy damskie najlepiej oddają osobowość romantyczki? Przede wszystkim te, które są lekkie i subtelne. Powinny być delikatne, nieśmiałe oraz przyciągające. Najlepiej sprawdzą się zapachy pochodzące od kwiatów oraz letnich owoców. Warto zatem sięgnąć po perfumy o zapachu malinowym, poziomkowym oraz jaśminowym.

Energia, ruch i zabawa

Nie potrafisz usiedzieć w jednym miejscu dłużej niż kilka minut? Lubisz ruch, podróże, zabawę i sport? Kiedy masz do wyboru wysokie szpilki i sportowe buty, to zawsze wybierasz wygodę? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią twierdząco, to bez dwóch zdań można zaliczyć Cię do grupy kobiet określanych mianem ,,wulkanu energii”. I takie właśnie powinien być Twój zapach! Pełny świeżości, nowoczesny i dodający energii. Do takich zalicza się wszystkie nuty cytrusowe i wodne. Koniecznie powinnaś ich spróbować!

Podsumowanie

Uwodzicielka, romantyczka, czy też wulkan energii – to oczywiście nie wszystkie typy kobiecej osobowości. Każda z nas jest inna, wyjątkowa. Każda z nas powinna więc poszukać swojego zapach. Warto przy tym eksperymentować, żeby znaleźć takie damskie perfumy, w których czujemy się najlepiej oraz takie, które są spójne z naszym wizerunkiem, stylem życia i ubiorem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here