Bezpieczny telefon na kartę dla dziecka

Nikogo nie dziwi już to, że dzieci korzystają ze smartfonów i internetu. Rodzice powinni jednak dołożyć wszelkich starań, by zapewnić im bezpieczeństwo. Orange przygotowało specjalny starter, który ułatwi opiekunom to zadanie.

„Starter dla Twojego dziecka” to rozwiązanie, które pozwoli Twojemu dziecku bezpiecznie używać telefonu i internetu. W momencie, w którym numer zostanie aktywowany, na karcie SIM uruchomione zostaną trzy usługi chroniące Twoje dziecko: blokada treści dla dorosłych, ochrona przed złośliwym oprogramowaniem i blokada połączeń z numerami specjalnymi. Jak to działa?

Blokada treści dla dorosłych – internet jest pełen wartościowych treści, niestety w sieci łatwo można znaleźć materiały nieodpowiednie dla młodszych użytkowników. Blokada rodzicielska automatycznie blokuje dostęp do stron, które zawierają treści drastyczne czy pornograficzne.

Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem – usługa chroni telefon dziecka przed złośliwym oprogramowaniem czy wirusami.

Blokada połączeń z numerami specjalnymi – koszt połączenia z numerem premium może wynieść nawet kilkanaście złotych za minutę. Blokada uniemożliwi dziecku wysyłanie SMS-ów i dzwonienie na numery specjalne.

Stan konta pod kontrolą

Rodzice często martwią się, czy dziecko korzystające z telefon nie narazi ich na wysokie koszty. W Orange rodzice mają finanse pod kontrolą! Dzięki usłudze „Bezpieczne konto” w Orange na kartę możesz monitorować stan środków na koncie dziecka. Za każdym razem, gdy wartość środków będzie mniejsza niż 5 zł, otrzymasz powiadomienie SMS. Dzięki platformie Orange Doładowania: https://doladowania.orange.pl/ konto może doładować on-line, w ciągu kilku minut. Jak to zrobić?

1)       Podaj numer telefonu dziecka oraz adres e-mail, na który wysłane zostanie potwierdzenie operacji.

2)       Wybierz kwotę doładowania: 5 zł, 10 zł, 25 zł, 40 zł, 50 zł, 100 zł lub 200 zł.

3)       Wybierz najwygodniejszą metodę płatności i ureguluj należność.

Za doładowanie on-line w Orange możesz zapłacić za pomocą kodu BLIK, karty kredytowej (MasterCard lub Visa), a także za pośrednictwem przelewu internetowego. Po dokonaniu płatności konto Twojego dziecka zostanie doładowane. Szybko i bezpiecznie!

Artykuł sponsorowany.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here