Lakier hybrydowy

Czy jest ktoś, kto jeszcze nie słyszał nigdy o manicure hybrydowym? Ten rodzaj stylizacji paznokci podbił już serca milionów kobiet na całym świecie! W końcu czy jest jakaś pani, która nie marzyłaby o posiadaniu pięknej, zadbanej płytki przez kilka tygodni bez konieczności wykonywania nowej stylizacji paznokci? Lakiery hybrydowe do manicure szturmem zdobyły sklepy i hurtownie kosmetyczne. Dziesiątki ich rodzajów, setki, jak nie tysiące marek oferujących fantastyczne, trwałe preparaty… Ich ogromny wybór naprawdę potrafi przyprawić o zawrót głowy niejedną paznokciomaniaczkę! Nawet jeśli masz już doświadczenie w używaniu lakierów hybrydowych do manicure, czy wiesz o nich wszystko, co najważniejsze…? Postanowiliśmy przybliżyć Ci dziś właściwości tych preparatów do stylizacji płytki, które być może nie są jeszcze powszechnie znane. Jesteśmy bardzo ciekawi, o ilu spośród tych ciekawostek jeszcze nie wiedziałaś!

Lakiery hybrydowe do manicure – trwałe, ale bezpieczne!

Jedną z najważniejszych zalet lakierów hybrydowych do manicure jest ich maksymalna trwałość. Potrafią utrzymać się na płytce nawet kilka tygodni bez konieczności dokonywania poprawek! Wiele osób twierdzi, że ta zaleta potrafi być jednocześnie wadą, ponieważ przez to lakiery hybrydowe do manicure są niebezpieczne dla zdrowia. Oczywiście, jest to jeden z wielu mitów, które krążą wokół tych preparatów do stylizacji płytki. Wybierając lakier do paznokci, szukaj po prostu takiego, który posiada formułę 3Free. Oznacza to, że nie zawiera w składzie 3 bardzo szkodliwych substancji – formaldehydu, toluenu i ftalanu dibutylu i ma recepturę bezpieczną nawet dla alergików! Lakiery hybrydowe do manicure to produkty, które są więc raczej potwierdzeniem tezy, że to, co trwałe, może być także bezpieczne dla zdrowia!

“Idealna konsystencja” lakieru hybrydowego – jak ją znaleźć?

Być może nieco zdenerwujemy Cię tym stwierdzeniem, ale lakiery hybrydowe do manicure o idealnej konsystencji to takie, które są ani za rzadkie, ani zbyt gęste… Wciąż nie wiesz, co to oznacza…? Ok, spróbujmy inaczej! Idealna konsystencja lakieru to taka, gdy jego nakładanie jest dla Ciebie proste, produkt nie spływa Ci na skórki, a jednocześnie nie masz problemów z “odklejeniem” go od pędzelka. To, że bez lampy UV lub LED nie wykonasz manicure, z pewnością wiesz, prawda? Choćbyś czekała cały dzień, lakier do paznokci nie zaschnie na Twojej płytce. Jedynie utwardzenie go w lampie gwarantuje maksymalną trwałość stylizacji, choć oczywiście zawsze możesz ją jeszcze “wzmocnić”, stosując preparaty uzupełniające….

Lakiery hybrydowe do manicure bez bazy i top coat to nie to samo!

Nie masz czasu i myślisz, że lakier hybrydowy do manicure nałożysz w wersji “saute”, bez przygotowania i – następnie – wykończenia? Uwierz – nie opłaci Ci się to w ogóle! Zarówno aplikacja bazy, jak i top coat-u to niezbędne czynności w trakcie wykonywania stylizacji płytki! Baza ma na celu przygotowanie paznokci do dalszych zabiegów, wzmocnienie ich i odżywienie. Top coat natomiast używa się do wykończenia manicure – nabłyszcza płytkę i przedłuża trwałość stylizacji. Jeśli chcesz poddać się jednak eksperymentowi, spróbuj nie nałożyć topu i porównaj jakość swojego manicure… Gwarantujemy, że szybko pożałujesz swojego kroku i już nigdy nie zapomnisz o wszystkich etapach stylizacji paznokci!

Odpryski na hybrydzie? Zapomnij!

Wykonałaś stylizację lakierami hybrydowymi do manicure i masz wkrótce ważne wyjście, więc starasz się podwójnie uważać na swoją płytkę? Nie popełniaj tego błędu! Odpowiednio wykonany manicure to gwarancja braku uszkodzeń mechanicznych! Oczywiście, po kilku tygodniach pojawi Ci się odrost – to nieuniknione, ponieważ paznokcie rosną – ale nie myl hybrydy ze stylizacją tradycyjnymi lakierami! Tu naprawdę nie musisz wyjątkowo dbać o płytkę. To po to używasz dodatkowo także bazy, top coat i wszystkie preparaty utwardzasz w lampie UV lub LED. Manicure hybrydowy jest naprawdę trwały – przekonaj się o tym sama!

Lakiery hybrydowe do manicure – podsumujmy ich zalety!

Na zakończenie, spróbujemy podsumować wszystkie najważniejsze zalety lakierów hybrydowych do manicure… Piszemy “najważniejsze”, ponieważ jest ich zbyt wiele, żeby wymienić je od A do Z. Stylizacja hybrydowa jest przede wszystkim super trwała – kilka tygodni bez poprawek to nie wyjątek, a standard! Ponadto, mimo że w manicure hybrydowym wygląda się jak milion dolarów, w rzeczywistości wykonuje się go szybko, w prosty sposób i radzą sobie z nim nawet osoby, które nie miały dotychczas żadnego doświadczenia w stylizacji paznokci! Idealna konsystencja produktów do manicure, ich bezpieczny skład (szukaj lakierów z formułą 3Free) sprawiają, że wykonywanie stylizacji to prawdziwa przyjemność i brak zagrożenia dla zdrowia! Mocna pigmentacja lakierów to gwarancja, że nawet najcieńsza warstwa da spektakularny efekt na płytce! Zero odprysków, uszkodzeń mechanicznych, obtarć to coś, czego możesz się spodziewać zawsze po odpowiednio wykonanym manicure hybrydowym!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here