Problem łysienia możesz mieć raz na zawsze z głowy

0
946

Piękne, bujne włosy są prawdziwym atutem zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Niestety, każdego może dotknąć problem łysienia, wynikający z genetyki, chorób lub wieku. Jak można sobie w takim przypadku poradzić i wygrać z naturą?

Zacznijmy od dokładnych badań

Problem nadmiernego wypadania włosów i łysienia może dotknąć każdego. Dlatego niezwykle ważne jest poznanie jego przyczyny, które często pozwala na podjęcie odpowiedniej decyzji i leczenia. Konsultacje z lekarzem oraz wyspecjalizowanym trychologiem mogą sprawić, że dzięki terapii łysienie zostanie zatrzymane, a nowe włosy z czasem odrosną.

Niestety, uzyskanie tego efektu nie zawsze jest możliwe. W sytuacji, w której naturalny odrost włosów nie zostanie osiągnięty, warto skorzystać z porady profesjonalnych stylistów, którzy mogą zaproponować metody, pozwalające na zatuszowanie procesu łysienia. Ich pełną ofertę można znaleźć pod adresem https://hairmajestystudio.pl/, a już teraz zapraszamy do zapoznania się z krótkim streszczeniem metod, jakie proponują.

Zagęszczanie i przedłużanie włosów

Jest to bez wątpienia metoda, z której częściej korzystają kobiety. Dodanie dodatkowych pasm włosów do naturalnych pozwala na ich wyraźne zagęszczenie i przedłużenie bezpiecznymi, nieinwazyjnymi metodami. Jedna z najbardziej popularnych to metoda kanapkowa, która pozwala na uzyskanie niezwykle naturalnego wyglądu. Co więcej, dzięki niej dodatkowe włosy zachowują się identycznie, jak naturalne i wymagają standardowej pielęgnacji.

Z kolei dla kobiet, które pragną zminimalizować codzienne zabiegi, a jednocześnie oczekują prawidłowej burzy włosów, idealną metodą będą afroloki. Pozwolą one na szybkie i efektywne zwiększenie objętości, bez konieczności farbowania włosów.

Nieinwazyjna aplikacja włosów

Metodą, z której może skorzystać każdy do zatuszowania łysiejących miejsc, jest nieinwazyjne uzupełnianie włosów. Polega ono na nałożeniu na głowę specjalnej bazy, na której następnie osadzane są włosy. Dzięki takiej aplikacji jest ona w zupełności bezbolesna i nie wymaga gojenia, jak ma to miejsce między innymi podczas przeszczepu.

Dodatkowe włosy są specjalnie projektowane pod kątem danego klienta, aby jak najlepiej uległy integracji z jego naturalnymi włosami. Wykorzystywane przy tym zabiegu są włosy dziewicze słowiańskie, które gwarantują idealny wygląd podczas noszenia.

Peruka – klasyczny sposób tuszowania łysienia

Dla osób, które całkowicie utraciły włosy na przykład w wyniku choroby, studio Hair Majesty proponuje naturalne i syntetyczne peruki, które są skutecznym i łatwym sposobem na poprawę wyglądu i samopoczucia w trakcie rekonwalescencji. Co więcej, specjaliści z chęcią dobiorą odpowiednią fryzurę do potrzeb oraz preferencji każdej osoby, kierując się jej indywidualnym gustem. Przygotowanie peruki może nastąpić na przykład na podstawie zdjęcia preferowanej fryzury, dzięki czemu efekt będzie najbardziej zadowalający.

[Głosów:1    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here