Porównanie cateringów dietetycznych w 2020

Współcześnie coraz więcej osób zaczyna zdawać sobie sprawę, jak ważną częścią życia każdego z nas jest zdrowie odżywianie. Właśnie za sprawą tego na rynku pojawia się coraz więcej firm, dla których catering dietetyczny jest podstawą istnienia. Jak wybrać jednak taką opcję, by nasza dieta pudełkowa przynosiła oczekiwany przez nas rezultat? Na przykład korzystając z naszego porównania, biorącego pod uwagę kluczowe aspekty topowych firm.

1. Maczfit

Firma Maczfit jest stosunkowo nowym „zawodnikiem” na rynku. Jej oferta daje klientom dostęp do dość zróżnicowanej diety pudełkowej, której wybór zależy przede wszystkim od kaloryczności i przeznaczenia. Firma prezentuje specjalną ofertę dla kobiet w ciąży, diabetyków, sportowców i wegan. Choć cena tego cateringu oscyluje w granicach 60 złotych za jeden dzień, można oszczędzić zamawiając go na dłuższy czas. Maczfit dowozi na terenie Krakowa, ale też przeszło 70 innych miast w Polsce.

2. Bodychief

Jeżeli chodzi o catering dietetyczny, Bodychief jest jednym ze zdecydowanych liderów, przede wszystkim ze względu na przejrzystą i zróżnicowaną ofertę. Każda z przygotowywanych przez tę firmę potraw wykorzystuje zdrowe i świeże składniki. Przygotowane przez siebie posiłki dostarcza do trzydziestu różnych miast (oraz okolic większości z nich – w głównej ofercie dostępne są te zdecydowanie największe), zawsze na czas i za jedną z najniższych na rynku cen – od 50 złotych za jeden dzień składającej się z pięciu posiłków diety.

W Bodychief zamówienia można dokonać łatwo i przejrzyście, a własną dietę można śledzić za pośrednictwem specjalnie do tego przygotowanej aplikacji mobilnej. Co ciekawe, catering dietetyczny jest również fajną opcją dla ludzi z zagranicy, żyjących w naszym kraju. Wszystko można zamówić i realizować po angielsku, co zwiększa jego przystępność.

3. LightBox

W firmie LightBox dieta pudełkowa może być zamówiona na podstawie kaloryczności i przeznaczenia, a średnia cena za jeden dzień zdrowego żywienia oscyluje w granicach 65 złotych, w zależności od wybranej przez nas opcji. Firma działa na terenie 60 miast, gwarantując dostawy poranne na czas. Zróżnicowanie posiłków jest duże, a ciekawa opcja flex pozwala wybierać jedną z czterech propozycji na każdy posiłek.

4. SuviBox

Jeżeli chodzi o coś takiego, jak dieta pudełkowa, SuviBox oferuje jedną z najbardziej innowacyjnych opcji – wszystkie przygotowywane przez niego posiłki powstają metodą Sous Vide, co czyni go jedynym cateringiem dietetycznym tego rodzaju. Cena za najtańszy zestaw pięcioposiłkowy wynosi zaledwie 46 złotych, a sama usługa jest świadczona w obrębie największych polskich miast – Łodzi, Krakowa, Wrocławia. Stale się rozwija, trafiając do kolejnych miejscowości ze swoją, powiedzmy sobie szczerze, bardzo innowacyjną w branży ofertą.

5. Happy Diet

Happy Diet działa na terenie kilkunastu wielkich miast w Polsce (w tym Krakowa, Katowic i Chorzowa) i daje bardzo duży wybór, jeżeli chodzi o rodzaje dostępnej diety. Każda z diet składa się tu z pięciu posiłków, a jej koszt waha się w zależności od kaloryczności, ale oscyluje w granicach 60 złotych. Happy Diet często organizuje różnego rodzaju promocje, a swoją ofertę kieruje również do firm chcących zadbać o zdrowie pracowników.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here