Niebanalne pomysły na prezent ślubny

Wybór prezentu ślubnego dla najbliższych często przysparza wielu trudności. Najprostsze rozwiązanie to wręczenie koperty z pieniędzmi, które młoda para zagospodaruje według swojego uznania. Jeśli z jakichś względów nie chcesz zdecydować się na taką opcję, podpowiadamy inne możliwości.

Ekstremalne przeżycia

Pierwszy pomysł to podarunek w postaci wyjątkowych przeżyć, które przypadną do gustu obdarowanym osobom, ale być może nie zdecydowałyby się na nie samodzielnie. Możesz wręczyć im chociażby voucher na skoki tandemowe ze spadochronem. Inne ciekawe propozycje to lot balonem czy skok na bungee. Możliwości jest naprawdę wiele.

Zanim jednak zarezerwujesz termin na przykład na skoki tandemowe, upewnij się, że młoda para nie ma lęku wysokości ani nie cierpi na inne schorzenia, które mogą jej uniemożliwić realizację prezentu. W przeciwnym razie podarunek najprawdopodobniej nie zostanie wykorzystany, a jeśli młodzi mimo wszystko się na to zdecydują, stres może zabić całą przyjemność z przeżycia.

Czas tylko we dwoje

Opcja dla tych, którzy preferują nieco spokojniejsze formy spędzania czasu to bon na atrakcję, w której młodzi wezmą udział tylko we dwoje. Może to być chociażby romantyczna kolacja w jakimś nietypowym miejscu, wspólny relaksujący masaż albo udział w jakimś ciekawym szkoleniu.

W tym przypadku również podstawowym kryterium wyboru powinny być preferencje obdarowywanych osób. Nie zakładaj z góry, że lubią to, co Ty, chociaż jest to dość popularne podejście przy wyborze prezentów dla innych. Jeśli zdajesz sobie sprawę z tego, że oboje nie lubią sushi albo mają alergię na owoce morza, wręczanie im voucheru na udział w kursie kuchni japońskiej nie wydaje się dobrym pomysłem.

Szansa na wygraną

Propozycja dla osób, które lubią ryzyko to zakup kuponów na loterię lub zdrapek w dużej ilości. Szanse na wygranie głównej nagrody nie są zbyt wielkie, ale już samo sprawdzanie kolejnych kuponów może zapewnić młodej parze mnóstwo przyjemności i dreszczyk emocji. Gdyby mimo wszystko udało się im wygrać, z pewnością będą Ci wdzięczni.

Pomyśl też, o jakiejś ciekawej formie wręczenia swojego prezentu. Zamiast po prostu umieszczać go w kopercie, możesz ozdobić kuponami bukiet kwiatów albo zamocować losy na drzewku szczęścia.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z PL Strefy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here