Mikropigmentacja włosów

0
1641

Mikropigmentacja skóry głowy to nieinwazyjny zabieg, w którym za pomocą szczegółowych mikroigieł osadza się pigment na skórze głowy. Rezultatem jest wygląd maleńkich mieszków włosowych, które pomagają zagęścić i przywrócić wygląd pełniejszych włosów. Wiele osób zastanawia się nad tym na czym polega zabieg mikropigmentacji skóry głowy.

Mikropigmentacja skóry głowy może przywrócić cofnięte zmarszczki, zagęścić pozostałe włosy, blizny po przeszczepie kamuflażu i stworzyć wygląd krótko przyciętych włosów. Mikropigmentacja skóry głowy poznań jest również skuteczna dla osób cierpiących na niewielkie przerzedzenie włosów lub recesję. Dzięki dokładnemu odwzorowaniu własnych mieszków włosowych i koloru włosów mikropigmentacja skóry głowy może pomóc wzmocnić i zwiększyć gęstość przerzedzonych obszarów, tworząc niewykrywalne złudzenie gęstszych i mocniejszych włosów. Pigmentacja skóry głowy wymaga niewielkiej lub żadnej ciągłej konserwacji i nie ma ścisłego stylu życia ani codziennych ograniczeń. Mikropigmentacja włosów to zabieg, który cieszy się ogromną popularnością.

Aby uzyskać możliwie najbardziej naturalny wygląd, pacjenci otrzymują średnio od dwóch do trzech zabiegów w odstępie 10-14 dni między sesjami, a następnie w razie potrzeby „retuszowania” co 4-6 lat. Po zakończeniu leczenia (2-4 sesje) klient powinien oczekiwać, że siła koloru utrzyma się przez wiele lat. W dłuższej perspektywie klient bardzo stopniowo zacznie zauważać lekkie rozjaśnienie. Mikropigmentacja skóry głowy jest nieinwazyjna i nie wymaga przestojów. W większości przypadków nie będziesz musiał poświęcać dłuższego czasu na pracę, szkołę lub inne funkcje. Po zabiegu często obserwuje się lekkie zaczerwienienie skóry głowy przez 2-3 dni po sesji. Zaczerwienienie szybko ustępuje i większość klientów wraca do pracy od razu lub w ciągu kilku dni. Klienci mogą również nosić czapki lub nakrycia głowy, jeśli czują taką potrzebę. Mikropigmentacja skóry głowy opinie są bardzo pozytywne i wiele osób poddaje się temu zabiegowi.

Źródło: https://klinikasmp.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here