Attiva – rewolucyjne odmładzanie

Młodszy wygląd, poprawa owalu twarzy, a także jędrna i sprężysta skóra na całym ciele – to Twoje marzenie? Jeśli tak, to koniecznie zgłoś się na zabieg, jakim jest Attiva. Jest to w stu procentach bezpieczna alternatywa dla nici liftingujących, a do tego jest małe ryzyko pojawienia się siniaków oraz zrostów skóry. Warto wykorzystać szansę, jaką daje nam ten zabieg, a szczególnie jest on polecany dla osób, które marzą o długotrwałym liftingu skóry. Efekty, o jakich marzysz od dawna, mogą być w Twoim zasięgu. Wystarczy zgłosić się do kliniki medycyny estetycznej.

Na czym polega rewolucyjne działanie technologii Attiva?

Attiva jest technologią, która działa w oparciu o dwie fale radiowe: monopolarną oraz bipolarną, Dzięki temu możliwe jest dostarczenie intensywnej temperatury w głąb skóry, a to może doprowadzić do jej wielowymiarowego ujędrniania, ale też wyszczuplenia. Jest to metoda, która pozwala na wewnętrzny lifting, który możliwy jest dzięki wprowadzeniu pod skórę specjalnej kaniuli, która ma mniejszą średnicę niż ta w popularnych zabiegach nićmi liftingującymi. Attiva emituje falę radiową, ale też jednocześnie pełni funkcje sondy, dzięki czemu można precyzyjnie kontrolować temperaturę na tym obszarze ciała, który poddawany jest zabiegowi. Aby zapewnić bezpieczeństwo, to dodatkowo temperatura tkanki monitorowana jest również przez kamerę termowizyjną. Zabieg ten przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym. Dzięki temu można osiągnąć efekt liftingu wiotkiej skóry z jednoczesnym jej zagęszczeniem. Skóra poprzez to staje się napięta i ujędrniona. Taki zabieg można wykonać w klinice medycyny estetycznej Klinika Miracki w Warszawie.

Utrata jędrności oraz wiotka skóra dodają lat i to szczególnie o wiele bardziej niż zmarszczki czy przebarwienia. Dodaje ona lat, ponieważ zaburza proporcje twarzy, ale też rozmywa młodzieńcze rysy. W wyniku ubytku tkanki tłuszczowej oraz kostnej, a także w wyniku zmniejszenia produkcji kolagenu zmienia się kształt twarzy. W młodości kształt twarzy przypominał trójkąt z podstawą u góry, a wraz z wiekiem zmienia się, gdyż podstawa trójkąta przesuwa się na dół. Dlatego warto skorzystać z zabiegu Attiva, aby skutecznie odjąć sobie lat. Jest to tutaj możliwe, ponieważ ten zabieg poprawia napięcie i gęstość skóry, ale też przywraca naturalny owal twarzy. W porównaniu do liftingu chirurgicznego jest o wiele bezpieczniejszą i skuteczniejszą metodą. Tamten lifting wiązał się z zabiegiem pod narkozą, z okresem rekonwalescencji, co dla wielu pacjentów było to bardzo uciążliwe. W związku z tym medycyna estetyczna ma do zaoferowania zupełną nowość, idealny zabieg dla tych, którzy chcą się odmłodzić szybko, bezpiecznie i bezboleśnie.

Najważniejsze efekty zabiegu Attiva

Jeśli chodzi o efekty, to dochodzi do redukcji blizn, bruzd, bruzdy nosowo – wargowej, bryczesów, doliny łez, lwiej zmarszczki, opadających powiek, rozstępów, tkanki tłuszczowej, worków, zmarszczek, a także dochodzi do ujędrnienia. Pierwsze efekty po zabiegu Attiva można zobaczyć już po pierwszym zabiegu, a na taki ostateczny efekt trzeba poczekać około trzech miesięcy, ponieważ w tym czasie dochodzi do procesu przebudowy skóry. Attiva to zabieg, który może skutecznie zatrzymać czas. Jego efekty to wyraźna poprawa elastyczności skóry, jej zagęszczenie oraz przebudowa. Zabieg ten sprawdza się zabiegach liftingujących i to nie tylko na skórę twarzy, ale również w okolicach oczu oraz przy rewitalizacji szyi i dekoltu, wiotkości ramion, brzucha, pośladków oraz ud.

Attiva jest nowością na polskim rynku, a procedura przeprowadzania zabiegu jest bardzo prosta i nie niesie żadnych przykrych doznań bólowych, a rezultaty są długotrwałe i jednocześnie naturalne. Więcej informacji na temat tego zabiegu można znaleźć na stronie: https://klinikamiracki.pl/attiva/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here