Domeny internetowe

Osoby stawiające pierwszą stronę internetową zadają sobie podstawowe pytanie gdzie tanio zarejestrować domenę internetową. Jest to bardzo ważne, ponieważ na początku naszej przygody ze stronami nie jest nam potrzebny nie wiadomo jak drogi hosting i domena. Warto nawet zacząć od darmowych hostingów i domen jednak takie rozwiązanie jest pozbawione minusów.

Korzystając z darmowego hostingu ryzykujemy nasz czas, ponieważ może on w każdej chwili upaść lub zawinąć interes i wtedy tracimy na zawsze dostęp do naszej strony internetowej. Tanie domeny na kru.pl zaczynają się od trzech złotych, co sprawia, że są to jedne z najtańszych dostępnych domen w kraju. Świetne rozwiązanie dla początkujących projektantów stron internetowych. Rejestracja domen internetowych polega na przypisaniu domeny do odpowiedniego hostingu. Z pomocą przychodzą tu liczne poradniki internetowe, które krok po kroku wyjaśniają jak to zrobić. Jednak jeśli nie damy sobie rady to zawsze możemy zgłosić problem do pomocy technicznej hostingu, który wykupiliśmy. W kru.pl specjaliści oferują swoją pomoc 24/h dzięki czemu o każdej porze dnia możemy liczyć na ich pomoc.

Podczas rejestracji domeny warto patrzeć na koszt takiej rejestracji nie tylko przez pierwszy rok, ale także koszty przedłużenia przez kolejne lata. Niektóre firmy oferują bardzo atrakcyjne stawki przez pierwszy rok, ale niestety potem ceny są znacznie wyższe. Jest to ciekawy zabieg marketingowy stosowany z powodzeniem przez wiele firm. Dlatego warto zawsze być czujnym i dokładnie przeczytać regulamin hostingu, któremu zamierzamy powierzyć nasze pieniądze. Przed zakupem warto także poczytać opinie na internecie innych użytkowników, którzy już wcześniej korzystali z usług danego serwisu. W ten sposób możemy uniknąć przykrej niespodzianki w przyszłości i oszczędzić pieniądze. Niestety wciąż wiele ludzi podejmuje decyzje o zakupie hostingu pochopnie i impulsywnie. Na szczęście coraz więcej ludzi myśli przed zakupem i przegląda portale internetowe w poszukiwaniu najlepszego hostingu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here