Dior Sauvage – czy to idealne perfumy dla mężczyzn?

Dior Sauvage to jedne z najpopularniejszych i najlepiej ocenianych perfum od doskonale znanej marki Dior. Dior Sauvage to bardzo świeża kompozycja i szlachetny zapach, który powstał dzięki wieloletnim badaniom i poszukiwaniom idealnego połączenia składników. Perfumy wyróżniają się również bardzo stylową, kompaktową butelką w charakterystycznym designie od Dior. Perfumy Dior Sauvage to luksusowy produkt, który został stworzony z myślą o prawdziwych mężczyznach.

Dior Sauvage – hit z roku 2018

W roku 2018 marka Christian Dior rozszerzyła linię Sauvage, która już wcześniej stała się hitem na rynku, o wodę perfumowaną dla mężczyzn, wzbogaconą o słodko-korzenne akordy. Luksusowy zapach wody perfumowanej Dior Sauvage to idealna opcja na każde wyjście na miasto lub spotkanie biznesowe. Dzięki doskonałej kompozycji składników o różnych aromatach Sauvage zyskał nowe, intensywniejsze oblicze, przesycone harmonijnymi, zmysłowymi i tajemniczymi nutami. Sauvage w wersji wody perfumowanej zachował świeżo-korzenne tony oryginału. Są nimi przede wszystkim syczuański pieprz w sercu zapachu i bergamotka. W przypadku perfum Dior Sauvage pełnię zapachu tworzą również korzenne esencje jak np. gwiazdki anyżu i gałka muszkatołowa. Aromat zapachu przypomina nieujarzmioną dzikość i podkreśla męskość. Zapach Dior Sauvage został stworzony dla mężczyzn, który są pewni siebie i zawsze dumnie kroczą do osiągnięcia swoich celów. Perfumy najwyższej jakości są wiernym towarzyszem za każdym razem, gdy mężczyzna poczuje zew i wyruszy ścieżką wskazaną przez zmysły. Dior Sauvage pozwala na podkreślenie zdecydowanego charakteru.

Dior Sauvage – doskonałe połączenie aromatów

Zapach Sauvage marki Dior to aromatyczne męskie perfumy typu fougere, które wydane zostały w 2015 roku. Największy wkład w stworzenie niepowtarzalnej formuły perfum miał Francois Demachy. Dzięki temu niesamowitemu zapachowi mężczyzna z łatwością odkryje tajemnice, które jego umysł skrywał przez długie lata. Jest to możliwe dlatego, że perfumy to kwintesencja zapachu prawdziwego mężczyzny. Podstawą fenomenalnej wody toaletowej Sauvage marki Dior jest ambra oraz intensywna i słodka wanilia. Nutę serca tworzą kompozycja świeżej, charakterystycznej, słodko-ziołowo-kwiatowej lawendy, słodkiego anyżu, skoncentrowanej, mocno korzennej gałki muszkatołowej oraz orzeźwiająca, słodko-owocowa bergamota. Nutą serca są natomiast korzennego pieprzu syczuańskiego. Według twórców główną inspiracją przy tworzeniu zapachu była tajemnicza pustynia przed zmierzchem. Kompozycja Sauvage marki Dior przenosi nas na pustynię w magicznej porze zmierzchu. Można wtedy doznać wyjątkowych emocji, podczas gdy chłód nocy zderza się z ciepłem zachodzącego słońca. Ta niezwykła chwila, kiedy magiczne zjawiska uwalniają szczególną woń, wyzwala w człowieku niesamowite doznania. Perfumy męskie Dior Sauvage zamknięte zostały w okrągłym flakonie w granatowym kolorze, który został zaprezentowany w kampanii reklamowej, w której główną postacią był Johny Deep.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here