Zadbaj o detal, zadbaj o klimat

Już pierwsze wrażenie, jakie robi na nas wnętrze restauracji może sprawić, czy będziemy chcieli w niej pozostać, czy też wrócimy do niej jeszcze. Wystrój, kolory i dodatki mają niemal takie samo znaczenie jak menu czy ceny, ponieważ wszyscy lubimy spędzać czas w estetycznych wnętrzach.

Dla restauratorów inwestycja w atrakcyjne dodatki nie musi wiązać się z ogromnymi kosztami, ponieważ coraz częściej liczy się pomysł, oryginalne wykorzystanie przedmiotu a także nieoczywista aranżacja. Dlatego właśnie od lat to szkło jest głównym bohaterem kawiarnianych i restauracyjnych stołów.

Szklane dodatki

Przede wszystkim szkło – szczególnie to bezbarwne to świetny pomysł na każdą aranżację – zarówno tę nowoczesną, jak i klasyczną czy na przykład vintage. Wiele w tej materii oczywiście zależy od wielkości i formy, ale warto pamiętać, że nic nie stoi na przeszkodzie żeby atrakcyjny wazon stał się na przykład stylowym świecznikiem lub też stanowił tak modny obecnie las w słoiku. Takie rozwiązania pozwalają zerwać z banałem i pewnego rodzaju oczywistością w dekorowaniu wnętrza, a poza tym pozwolą pokazać naszą kreatywność, która z pewnością króluje również w kuchni. Oczywiście, by wszystko prezentowało się doskonale, warto dobrać dodatki szklane alleglass.pl najlepszej jakości.

Nie tylko do posiłku

Szkło w restauracji to nie tylko kieliszki, karafki i stylowa zastawa. To także szereg niezwykle atrakcyjnych dodatków. Wielką popularnością cieszą się na przykład wysokie wazony zarówno te okrągłe, jak i na podstawie kwadratu, czy też o bardzo ekstrawaganckich formach. To świetne miejsce, by wyeksponować sezonowe kwiaty lub też zrobić różnego rodzaju dekoracje, wykorzystując mniej lub bardziej oczywiste dodatki. Z zasady to tam mogą pojawić się akcenty na przykład świąteczne czy też przygotowywane na przykład na komunię czy ślub. Okazji jest bardzo dużo.

Duże szklane misy mogą być zarówno naczyniem, z którego wlewać się będzie aromatyczny poncz, jak i świetną dekoracją wykorzystującą świeże kwiaty, stylowym świecznikiem czy też lasem, który będzie na długo zachwycał atrakcyjnymi kolorami. Jak widać szkło pozwala nam w taki sposób urządzić wnętrze restauracji czy kawiarni, że za każdym razem odkryjemy zupełnie nowe inspiracje. A to właśnie w dekoracjach ze szkła jest najważniejsze, by niewielkim kosztem sprawić, że w każdej sytuacji będziemy mogli zachwycić wystrojem stołu. One sprawiają, że czas jest spędzony w przyjemnej atmosferze. Poza tym tego typu inspiracje bardzo chętnie przenosimy w przestrzeń mieszkań. Szklane dodatki fantastycznie wpisują się w minimalistyczne aranżacje i są doskonałą podstawą, by przygotować własny DIY i wykazać się zdolnościami.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here