telefon

Firma Qualcomm Tech właśnie ogłosił produkcję nowych procesorów, które zostaną uruchomione w późniejszym okresie tego roku i wyglądają ustawić, aby przynieść lepszą wydajność i najnowsze technologie, takie jak ulepszone 5G, do średniej klasy i urządzeń budżetowych. Qualcomm mówi, że ma zamiar uruchomić w sumie cztery nowe chipy, które obejmują Snapdragon 778G Plus 5G, 695 5G, 480 Plus 5G i 680 4G. Amerykańska firma chwali się, że wszystkie one pomogą umożliwić zwiększenie wydajności i możliwości w urządzeniach wysokiej, średniej i podstawowej klasy.

Na czym polega rewolucja?

„Te mobilne platformy 5G i 4G umożliwiają zwiększenie wydajności i możliwości, aby zapewnić producentom OEM dodatkowe opcje, które pomogą zaspokoić istniejący popyt” – powiedział https://techpolska.pl/ podczas premiery. Na przykład, nowy Snapdragon 778G Plus 5G Mobile Platform otrzymuje zwiększoną wydajność GPU i CPU i jest zaprojektowany tak, aby zapewnić najnowocześniejsze gry mobilne i przyspieszoną sztuczną inteligencję (AI), aby umożliwić oszałamiające wrażenia podczas robienia zdjęć i oglądania filmów.

Tymczasem bardziej podstawowy model 680 4G został zaprojektowany z myślą o zoptymalizowanych grach i ulepszonych parametrach aparatu, w tym technologii AI wspomagającej fotografowanie w słabym świetle.

Mówiąc o nowościach, starszy dyrektor od zarządzania produktem, Qualcomm Technologies, Inc, powiedział: „Oczekuje się, że smartfony średniej klasy będą głównym motorem przyspieszającym adopcję urządzeń 5G – zwłaszcza w regionach wschodzących – donosi https://techpolska.pl/.

Ambitne plany

Te cztery nowe dodatki do naszej mapy drogowej tworzą znaczące możliwości dla naszych klientów OEM i zapewniają dodatkowe opcje, aby nadal zaspokajać rosnący popyt na nasze platformy mobilne 5G i 4G. Nie ma jeszcze słowa na temat tego, jakie telefony zostaną wprowadzone na rynek z tymi nowymi procesorami, ale firmy takie jak Nokia, Motorola, Oppo i Xiaomi zobowiązały się do korzystania z nich w przyszłości.

Dzięki integracji tych nowych platform mobilnych Snapdragon w naszym nadchodzącym portfolio urządzeń 5G i 4G, firma będzie w stanie wyzwolić niesamowite doświadczenia mobilne od szybszej łączności do ulepszonych gier i obrazowania. W pełni zgodne z wizją umożliwienia naszym konsumentom osiągnięcia tego, co najlepsze. Firma HMD Global, która jest teraz właścicielem marki Nokia, dodała:

Platforma mobilna Snapdragon 480 5G była instrumentalną częścią dążenia firmy HMD Global do dostarczenia wysokiej jakości, przystępnych cenowo smartfonów 5G, wspieranych przez zobowiązania do długowieczności i niezawodności, do jak największej liczby osób.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here