Brązowy cień do powiek pasuje praktycznie do każdego koloru oczu, najbardziej i najlepiej jednak w takiej oprawie wyglądają oczy brązowe i piwne.
Nauka makijażu jest zawsze inna i trudno jest określić, że jest tylko jedna technika nakładania cieni na powieki. Oprócz tego każda twarz jest inna i na każdej dana metoda nakładania wygląda inaczej.

Cienie do powiek tez są różne.

Jedne są matowe, inne nabłyszczane. Faktem jest, że każdy brąz najlepiej komponuje się z okiem koloru brązowego lub zielonego. Brązowe cienie wcale nie są nudne i nie są też za bardzo popularne. Mimo faktu, że brąz to kolor używany najczęściej do makijażu, można i tym kolorem osiągnąć ciekawy efekt. Makijaż w kolorze brąz może być zarówno idealny na dzień jak i na wieczorne wyjścia. odcieni brązu jest wiele i w związku z tym mamy wiele możliwości zrobienia brązowe oka.
Sprzedające się na rynku cienie do powiek są matowe lub nabłyszczane, palety brązu przedstawiają całą gamę różnorakich odcieni brązu.
Dobrze zrobione oko w brązie może być bardzo ciekawe i bardzo oryginalne.

Zawsze powinniśmy poszukać odpowiedniej palety dla siebie, takich odcieni brązu, w których będziemy doskonale się czuć oraz, w których nasze oko będzie dobrze wyglądać. Technika nakładania brązowych cieni na oko jest taka, że na całej powiece powinniśmy rozłożyć jasny brąz a w miejscu zewnętrznego kącika oka powinniśmy nałożyć ciemniejszy odcień. Powinniśmy także doskonale przetrzeć miejsce granicy obu cieni.

W obrębie łuku brwiowego oka wewnętrznych kącików oczu możemy nałożyć brąz w odcieniach perłowych. Tak przygotowane oko nie będzie stanowiło krzykliwego makijażu i będzie doskonale komponowało się z okiem brązowym.
Brązowy cień do powiek bardzo dobrze współgra z okiem piwnym lub brązowym, doskonale pasuje także do oka zielonego. Wtedy brąz z naszego oka staje się bardzo ładnie oprawiony poprzez dobrane, dobre cienie.

Makijaż brązowy dodaje kobiecie wiele uroku. Kobieta w takim makijażu wygląda ładnie i elegancko. Brązowe cienie są coraz to inne a ich odcienie wydają nam się coraz to nowsze i nie odkryte. Klasyka to brązowy makijaż, który wcale dzisiaj nie musi być makijażem monotonnym. Jest wiele możliwości i wiele sposobów zrobienia ciekawego brązowego oka. Ta klasyka zawsze się obroni a kolor brąz będzie zawsze na topie.
Brąz na oku i brąz w oku nie musi być dzisiaj regułą, można również zrobić idealny brązowy makijaż oka na oku w kolorze niebieskim.
Jest wiele sposobów wydobycia uroku z kobiecego oka, wszystko zależy od palety cieniów i od rodzaju oka.

[Głosów:3    Średnia:2.3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here