3 nowoczesne akcesoria, ułatwiające utrzymanie podłóg w czystości

Utrzymanie podłóg w czystości, szczególnie gdy wśród domowników znajdują się dzieci i psy, jest bardzo trudnym zadaniem. Na szczęście, możesz sobie pomóc, kupując innowacyjne akcesoria, dzięki którym będzie to prostsze i mniej czasochłonne. Przedstawiamy 3 gadżety, dzięki którym czyste podłogi staną się codziennością w Twoim domu.

1. Bezprzewodowy odkurzacz myjący

Wyobraź sobie, że możesz jednocześnie odkurzać i myć podłogę. Pomyśl, jak dużo czasu możesz dzięki temu zaoszczędzić. Co więcej, dzięki wyposażeniu w wydajny akumulator, możesz zapomnieć o uciążliwym kablu, który ogranicza Twoje ruchy. Akumulator pozwoli Ci na około 20 minut czyszczenia bez konieczności ładowania. Świetnie nada się do różnych rodzajów podłoża, dzięki różnych opcjom czyszczenia. Dodatkowo zajmuje niewiele miejsca, dlatego sprawdzi się nawet na bardzo małych przestrzeniach.

2. Szczotka mechaniczna

Usuwanie kurzu i brudu nigdy nie było tak proste, jak dzięki mechanicznej szczotce. Pomimo swojej precyzyjności, nie potrzebuje do pracy prądu, co czyni ją dodatkowo bardzo ekonomiczną i wygodną w użyciu (ze względu na brak utrudniającego pracę kabla). Urządzenie zaprojektowano w taki sposób, aby mogło dotrzeć do najtrudniej dostępnych miejsc w Twoim domu. Z powodzeniem poradzi sobie z listwami przypodłogowymi, nogami krzeseł i stołów, a także dywanami z różną długością włosia.

3. Mop parowy

To urządzenie nie tylko sprawi, że podłoga będzie wizualnie czysta, ale również usunie większość bakterii i zarazków, ponieważ podczas mycia używa gorącej pary wodnej. Może być używany do podłóg kamiennych, parkietu oraz płytek – na wszystkich powierzchniach sprawdzi się równie dobrze. Kolejnym plusem mopa parowego jest fakt, że do czyszczenia nie musisz używać środków chemicznych, które mają negatywny wpływ na Twój organizm. Niektóre modele (tak jak te dostępne na https://www.leifheitsklep.pl/) wyposażone są w dodatkowe nakładki, które umożliwiają mycie dywanów.

Odpowiednio dobrane akcesoria do mycia podłóg mogą sprawić, że z przyjemnością zadbasz o czystość posadzki w Twoim domu, nie narażając się na długie godziny spędzone na szorowaniu.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here