Sportowa kolekcja od Armaniego

Kilkanaście modowych kolekcji, linia perfum i akcesoriów. Aktorzy, sportowcy, celebryci oraz top modelki i modele, którzy chcą stać się twarzą marki. Giorgio Armani to niezaprzeczalne imperium światowej mody, a jego twórca i wizjoner, mimo swego już sędziwego wieku, nadal ma decydujący głos w tworzeniu marki. Nazwisko to kojarzy się z człowiekiem, który odformalizował garnitur, tworzy kolekcje dla kobiet rozumiejąc przy tym ich modowe potrzeby. Jest twórcą kilkunastu awangardowych ubrań dla piosenkarki Lady Gagi, ale też utożsamiany jest z projektami eleganckimi i ponadczasowymi. Dres EA7 jest także projektem jego marki, bo wśród kilkunastu linii od Giorgio Armani znajduje się również taka, która stworzona została specjalnie z myślą o miłośnikach sportów.

Sportowa kolekcja od Armaniego

Sam Giorgio Armani prywatnie mocno interesuje się sportem, niegdyś czynnie, a teraz jako prezes drużyn piłkarskich, fan, czy projektant ubrań dla włoskiej drużyny sportowej na igrzyska olimpijskie, które odbyły się w Londynie w roku 2012. Ostatecznie nic więc dziwnego, że w linii tych ekskluzywnych ubrań pojawiły się też sportowe ubrania, do których należy między innymi dres EA7.

Przede wszystkim jakość i komfort

Giorgio Armani w swoich projektach ogromną uwagę przykłada do jakości materiałów, z jakich wykonywane są szyte przez niego ubrania. Pewna wiedzę na ten temat zdobył na pewno pracując w domu handlowym – tuz po przerwaniu studiów medycznych i powołaniu na służbę wojskową. Młody Armani uczył się tam pojęcia mody i designu, a następnie – jako projektant męskiej linii ubrań dla domu mody Nino Cerruti, poznawał znaczenie jakości materiału i kroju. Doświadczenie to wykorzystał zakładając wraz ze swoim życiowym partnerem własny dom mody, który rozpoczynał swą karierę jako twórca ubrań dla panów.

EA7 dla aktywnych

EA7 to sportowa linia ubrań dla osób, które cenią sobie aktywny tryb życia. T-shirt, spodnie, dres EA7 to kolekcja dla kobiet i mężczyzn, którzy podczas uprawiania sportów cenią sobie komfort, a przy tym wysoką jakość noszonych przez siebie ubrań. W kolekcji tej znajduje się niemal wszystko to, co potrzebne jest podczas uprawiania sportu: buty, spodnie dresowe, a nawet plecaki i kurtki pikowane. Ubrania te ponadto charakteryzują się stonowanymi barwami i napisami w kolekcji męskiej oraz kolorowymi elementami w ubraniach sportowych dla kobiet. Giorgio Armani stworzył kolekcję całoroczną, bo aktywność sportowa nie może być domena tylko miesięcy ciepłych.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here