Zjawiskowe spojrzenie i perfekcyjnie podkręcone rzęsy – taki efekt uzyskasz tylko w najlepszym salonie!

Kiedy patrzysz na gwiazdy ekranu, często zadajesz sobie pytanie, co one robią, że mają tak zmysłowe spojrzenie? Sekret bardzo często tkwi w zabiegu przedłużania rzęs, który dzisiaj jest również na wyciągnięcie ręki dla wszystkich polek. Nie podlega wątpliwości, że jest to zabieg zyskujący drastycznie na popularności w naszym kraju. Jeszcze nie tak dawno, tylko nieliczne mieszkanki większych miast mogły sobie pozwolić na taki zabieg. Dzisiaj dostępny jest on niemalże w każdym mieście i miasteczku! Warto jednak pamiętać, że to zabieg wymagający precyzji i ogromnej wiedzy oraz doświadczenia. Zjawiskowe efekty uzyskasz tylko w dobrym salonie!

O co chodzi z tym przedłużanie rzęs?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jakie są najpopularniejsze metody przedłużania rzęs i jak wygląda zabieg, zajrzyj do podlinkowanego poradnika. Tam dowiesz się o najpopularniejszych metodach oraz zobaczysz jak przedłużyć i podkręcić rzęsy. Ukryte tam informacje z pewnością rozwieją wiele wątpliwości odnośnie zabiegu.

Warto jednak nadmienić, że zabieg przedłużania rzęs, bez względu na to, jaką metodę wybierzesz, daje trwałe efekty. Należy przez to rozumieć, że efekt uzyskany w salonie będzie się utrzymywał do kilku tygodni. Dlaczego nie na zawsze? Cóż, zabieg wykonuje się na naturalnych rzęsach, do których doklejane są sztuczne włoski. Naturalne rzęsy, jak każdy włos ludzki rośnie w kilku fazach. W ostatniej fazie wypada, co jest naturalnym efektem, a na jego miejsce wyrasta nowy. Tak samo jest z rzęsami. Na pewno nie raz widziałaś na policzku rzęsę, która właśnie zakończyła ostatnią fazę swojego wzrostu i wypadła. Wraz z naturalnym włoskiem wypada również sztuczny, dlatego też zabieg należy uzupełniać.

Samo wykonanie zabiegu jest czasochłonne, bo trwa nawet do dwóch godzin. W tym czasie stylistka musi dokładnie odseparować, przeczesać rzęsy i do każdej pojedynczej dokleja po jednym sztucznym włosku. Dlatego tak długo to trwa. Zabieg wymaga precyzji w działaniu, dlatego musi zostać przeprowadzony przez doświadczoną stylistkę.

Gdzie wykonać zabieg?

Jak już zostało to wspomniane, tego typu zabiegi należy wykonywać tylko u renomowanych stylistek. Tutaj nie ma co oszczędzać! Źle wykonany zabieg może kosztować Cię utratę rzęs, dlatego też należy rzetelnie odszukać salon, który oferuje profesjonalne usługi. Najlepiej w tym celu zajrzeć na https://www.moment.pl/rzesy/kielce, gdzie dostępny jest spis najlepszych salonów w mieście. To wyselekcjonowana pod względem opinii grupa specjalistów, którzy oferują zabiegi przedłużania rzęs. Przeglądając oferty, koniecznie zatrzymaj się na opiniach, poczytaj, jak oceniają usługi dotychczasowe klientki, sprawdź jakie metody przedłużania rzęs oferuje dany salon i jeśli podejmiesz decyzję, umów się na wizytę.

Pamiętaj! Stylistka ma obowiązek sprawdzić kondycję Twoich rzęs i jeśli będą zbyt słabe, może najpierw zalecić kilkutygodniową regenerację za pomocą odpowiednich kosmetyków. Przedłużanie rzęs obciąża je, dlatego też musi zostać wykonane na zdrowych i silnych włoskach.

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here