Przypinki metalowe

Wszystkie dziewczyny kochają dodatki biżuteryjne i Twoja też nie jest wyjątkiem. I o ile mało kogo stać na prawdziwe klejnoty, to jest coś, co z powodzeniem je zastąpi. To przypinka, która nie tylko ozdobi, ale i podkreśli piękną osobowość Twojej dziewczyny. Nie czekaj, już dziś podaruj jej przypinkę i ciesz się jej radością!

Pinsy, co to właściwie jest?

Aby uniknąć zamieszania, na początek króciutko odnośnie terminologii. Słowo pinsy pochodzi z angielskiego, plakietka z francuskiego, badzik znowu z angielskiego (od badge), na koniec przypinka albo wpinka – nasze rodzime słowa. Wszystkie znaczą to samo.

Przypinki metalowe mają awers, rewers i doczepioną szpilkę, agrafkę lub sztyft, za pomocą których mocuje się je do bluzki, sukienki, czapki czy torebki. Kolorowy nadruk zabezpieczony folią akrylową lub żywicą, często z tekstem, przemyca jakąś wiadomość i jest po prostu słodki.

Mała przypinka, wielka siła rażenia

Przypinki są noszone powszechnie i ich widok spowszedniał, co nie osłabia wrażenia, jakie wywołują. Sztuka noszenia przypinki wymaga odrobiny wprawy, wyobraźni i dystansu do własnej osoby. Przypinkę, najlepiej inną każdego dnia, nosi się jako mocny punkt kreacji albo dopełnienie stylizacji. Nierzadko jednak metalowa plakietka wpięta w bluzeczkę znaczy dużo więcej.

Przypinki metalowe są często wykorzystywane jako manifest. Bez zanudzania, zwięźle i zrozumiale przekazują wiadomość. Przykładem takiej przypinki jest błyskawica albo znak tęczy.

Jak wybrać przypinkę dla dziewczyny?

Wybór w sklepach z przypinkami onieśmiela, ale nie martw się, praktyka czyni mistrza, następne zakupy pójdą jak z płatka. Jeżeli Twoja dziewczyna nosi już przypinki, przyjrzyj im się i dokup coś do kompletu.

Nie nosi przypinek? Żaden problem, skorzystaj z okazji i za pomocą przypinki powiedz jej, jak jest dla Ciebie ważna. Przypinka w kształcie serca, z czerwoną różą czy słowami poety zawsze wywrą na niej piorunujące wrażenie!

Podobnie jak to jest ze zdjęciem, przypinka może znaczyć więcej niż tysiąc słów, szczególnie wtedy, gdy jest rodzajem manifestu. Praktyczne babki cenią ją sobie na równi z innymi dodatkami do ubioru za to, że ożywi najbardziej mdłą stylizację. Wybór właściwej przypinki może sprawić trudności, ale jeżeli uda Ci się ta sztuka, Twoje akcje pójdą w górę!

Przypinki metalowe dostępne są w ofercie Grawernia.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here