miska roca

Jedną z ważniejszych decyzji podczas urządzania łazienki jest ta dotycząca wyboru sanitariatu. Do wyboru mamy klasyczne stojące kompakty WC oraz podwieszane miski. Największą popularnością w ostatnich latach cieszą się podwieszane miski WC, nie tylko ze względu na swoją estetykę, ale także i na funkcjonalność. W dzisiejszym wpisie chcemy przybliżyć wyjątkowe produktu, którymi są miski WC Roca, a także sprawdzić dlaczego właśnie one cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Zapraszamy!

Nowoczesne miski Roca Gap

Miski WC podwieszane cieszą się obecnie tak dużą popularnością nie tylko ze względów estetycznych, ale także i przez swoją funkcjonalność. Z pewnością to, że w przypadku podtynkowych zestawów WC widoczna jest tylko sama miska oraz przycisk spłukujący, sprawia że całość wygląda po prostu lepiej.

Miski WC Roca Gap ze względu na swój design idealnie wpisują się w wiele współczesnych łazienkowych aranżacji, zarówno tych nowoczesnych, jak i klasycznych. Miska jest owalna, jednak krawędzie nie są typowo zaoblone. Z tego względu właśnie jej wygląd jest tak uniwersalny. Poza tym miski WC Roca dostępne są w kompletach razem z wolnoopadającymi deskami WC. Deski te ze względu na ogólną estetykę określane są jako slim. Takie bowiem obecnie wybierane są najchętniej nie tylko przez projektantów wnętrz, ale i klientów indywidualnych.

nowoczesna łazienka

Miska WC Roca Gap z powłoką ochronną?

Miski WC Roca Gap www.lazienkiabc.pl/Roca-p72/Miski-WC-c267 są modelami, które są pozbawione kołnierza wewnętrznego. Dzięki temu nie ma zakamarków, w których mogą gromadzić się i namnażać groźne dla zdrowia drobnoustroje. Poza tym dzięki temu, że są to modele bezkołnierzowe, są one także łatwiejsze podczas czyszczenia. To nie koniec atutów misek bezkołnierzowych! Warto wspomnieć także o tym, że dzięki pozbyciu się kołnierza – modele te można łatwiej, skuteczniej spłukać i to przy użyciu mniejszej ilości wody, niż np. misek, które kołnierz posiadają. Takie rozwiązanie przekłada się więc na niższe rachunki za wodę.

Niektóre miski WC Roca posiadają specjalną powłokę ochronną. Dzięki niej możliwe jest utrzymania jej w należytej czystości. Powłoka ta ma właściwości hydrofobowe. Dzięki nim krople wody łączą się z sobą i szybko spływają z powierzchni miski, zabierając z sobą zanieczyszczenia. Miski, które posiadają dodatkową powłokę nie należy myć silnymi detergentami. Wystarczy płyn do mycia naczyń, inny preparat do tego przeznaczony lub nawet sama woda i miękka szmatka. Cena misek WC Roca z powłoką ochronną jest nieco wyższa, jednak i komfort ich użytkowania jest znacznie wyższy.

Większość misek WC Roca GAP posiada dodatkowo ukryte mocowania, co ma wpływ na ich estetykę, a także funkcję szybkiego wypinania deski. Dzięki temu, że deskę można w łatwy sposób wypiąć, można też bezproblemowo podczas jej czyszczenia dotrzeć do wszystkich zakamarków. Zaletą misek Roca jest także fakt, że wszystkie części, które mogą ulec uszkodzeniu są ogólnodostępne.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here